Mūsų straipsniai ir mintys

Mūsų įžvalgos Verslo Žinių straipsnyje:

"Tinkamiausias metas pokyčiams – visada: svarbiausia nenuspręsti už darbuotojus “

Lina Jarockytė„Verslo žinios“
2023 12 28

  • Pokyčiai įmonėse vyksta nuolatos, svarbiausia – tinkamai juos suplanuoti.

  • Į pokyčių kūrimo ir įgyvendinimo procesą būtina įtraukti darbuotojus. Jie turi žinoti, kas ir kodėl vyksta ir duoti grįžtamąjį ryšį vadovams.

  • Vienas didžiausių ir daugiausia streso visai organizacijai sukeliančių pokyčių yra vadovų kaita.

  • Vadovų paieškų ekspertė sako, kad didžiosios metų šventės, atostogų metas nėra tinkamiausias laikas keisti vadovus.

“„Labai gaila, bet istorijos, kai verslų savininkai ir samdomi vadovai nusivilia vieni kitais būtent dėl iš anksto neaptartų, o kartais ir sąmoningai nutylėtų niuansų ar lūkesčių vieni kitiems, labai dažnos. Gebėjimas kalbėti atvirai, nenutylint ir ne itin malonių detalių, reikšmingai sustiprina tikimybę, kad vadovo pokytis bus sėkmingas“, – teigia I. Simonkevičienė.”

Skaitykite daugiau: Tinkamiausias metas pokyčiams – visada: svarbiausia nenuspręsti už darbuotojus - Verslo žinios (vz.lt)


Irma Simonkevičienė, Simple Search partnerė

Mūsų įžvalgos Delfi straipsnyje:

"Svarbiausi veiksniai, 2024 m. diktuosiantys CEO dienotvarkę: technologiniai iššūkiai, verslo atsparumo didinimas ir atotrūkis nuo valdybos “

2023 12 27

Infliacijos švytuoklė, rusenantys pilietinių neramumų židiniai, karas Ukrainoje ir pasaulį padalijęs Izraelio-Palestinos konfliktas, gamtinius resursus niokojančios audros ir pragariški gaisrai, dirbtinis intelektas ir kitas virtualus pasaulis, kurį reikia perprasti – įmonės vadovo dienotvarkė niekada dar nebuvo tokia sudėtinga ir sunkiai prognozuojama. Tai, kas pakankamai stabiliai veikė kelis dešimtmečius, per pastaruosius kelerius metus buvo visiškai destabilizuota, o tai, savo ruožtu, įneša nežinios ir į kasdienę įmonės valdyseną, rašoma pranešime spaudai. Tad, kokie iššūkiai laukia vadovų kitąmet ir kaip jiems tinkamai pasiruošti?

“Juk vadovų darbas pirmiausia yra suburti stiprią komandą, o su technologijomis užaugusi darbuotojų karta tikisi ne tik pažangių darbo įrankių, lanksčios darbo aplinkos, bet ir asmeninės vadovo transformacijos. Kodėl? Tam yra kelios priežastys“, – apie kitų metų tikslus vadovams pasakoja tiesioginės vadovų paieškos įmonės „Simple Search“ partnerė Irma Simonkevičienė.”

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslo-poziuris/naujienos/svarbiausi-veiksniai-2024-m-diktuosiantys-ceo-dienotvarke-technologiniai-issukiai-verslo-atsparumo-didinimas-ir-atotrukis-nuo-valdybos-95478765


Mūsų įžvalgos Verslo Žinių straipsnyje:

"Vadovas – per jaunas, per brandus: tai kurgi tas aukso vidurys
Lina Jarockytė„Verslo žinios“
2023-10-13

  • Tradiciškai CEO, sulaukusius 65 metų, į pensiją išleisdavusios pasaulio įmonės pastaruoju metu ėmė keisti nuostatus.

  • Vadovų atrankų specialistė sako, kad nors šiandien Lietuvoje organizacijos labiau linkusios samdyti jaunesnius vadovus, situacija keičiasi.

  • Gebėjimas vadovauti ir dirbti įvairaus amžiaus ir kitų parametrų darbuotojų komandose tampa vienu svarbiausių organizacijos sėkmės rodiklių.

“Ir vis dėlto, anot I. Simonkevičienės, atlyginimų tyrimai rodo, kad Baltijos šalyse aukščiausios pajamos fiksuojamos 35–45 metų amžiaus grupėje, o tai leidžia daryti prielaidą, kad būtent šioje amžiaus grupėje ir yra daugiausia vadovų.„Didžiąja dalimi tai yra nulemta mūsų santykinai jauno verslo, kai, pradėjus jį vis labiau orientuoti į Vakarus, vyresni vadovai retais atvejais turėjo reikiamos patirties. “

Skaitykite daugiau: Vadovas – per jaunas, per brandus: tai kurgi tas aukso vidurys - Verslo žinios (vz.lt)


Mūsų kolegų IMSA Global Search įžvalgos Verslo Žinių straipsnyje:

Dauguma vadovų norėtų dirbti kitaip: populiarėja naujas darbo modelis

Lina Jarockytė„Verslo žinios“
2023-10-11

  • Visą darbo dieną vienoje įmonėje dirbantys aukščiausio lygio vadovai ieško žinių apie kitus sektorius ir lankstesnių darbo sąlygų.

  • Inga Urbonavičiūtė bendrovėje „BaltMilk“ CPO dirba mišriu būdu – ir ne visą savaitę, ir laikinai.

  • Švedijoje ir Norvegijoje ne tik auga laikinų vadovų poreikis, bet tam atviresni tampa tokie sektoriai kaip civilinė inžinerija ir statybos.

  • Ekspertai siūlo susimąstyti apie dirbant vienu metu keliose įmonėse gresiantį pervargimą.

“Suzanne Falk, aukščiausių vadovų paieška užsiimančios agentūros „FXL/Findexecutives“ (FXL) viena iš įkūrėjų, VŽ sako, kad pastaraisiais metais laikinų darbuotojų paieškos paslaugas siūlančių įmonių skaičius Švedijoje išaugo. „2021 m. laikinųjų paslaugų sektoriaus, įskaitant vadovų paieškos bendroves, apyvarta siekė daugiau kaip 2,5 mlrd. Švedijos kronų. Nuo 2017 m. šis skaičius paaugo puse milijardo“, – nurodo S. Falk.”

Skaitykite daugiau: Dauguma vadovų norėtų dirbti kitaip: populiarėja naujas darbo modelis - Verslo žinios (vz.lt)


Mūsų įžvalgos Verslo Žinių straipsnyje:

Vadovo komunikacija: supermenų laikai baigėsi, bet reikia būti atsargiems

Lina Jarockytė„Verslo žinios“
2023-09-18

  • Didžioji dalis darbuotojų labiau linkę darbintis įmonėje, kurios vadovas aktyvus socialiniuose tinkluose.

  • Vadovo kaip supermeno įvaizdis nebėra madingas, darbuotojų simpatijos tenka tiems, kurie nebijo komunikuoti ir apie nesėkmes.

  • Išliekant hibridiniam darbo modeliui, vadovo komunikacija socialiniuose tinkluose taps tik svarbesnė.

“„Supermeno, nenugalimojo įvaizdis nebėra madingas, nes šiuolaikiniame pasaulyje išlikti nenugalėtu praktiškai neįmanoma. Visi susiduriame su tam tikrais išbandymais, nesėkmėmis, vadovai – taip pat. Vadovai dalijasi perdegimo patirtimis, nesuvaldytais projektais, prarastais darbuotojais“, – pasakoja J. Kubilienė.”

Skaitykite daugiau: Vadovo komunikacija: supermenų laikai baigėsi, bet reikia būti atsargiems - Verslo žinios (vz.lt)


Jūratė Kubilienė, tiesioginės vadovų paieškos partnerė

Mūsų įžvalgos Verslo Žinių straipsnyje:

Mūsų vadovas – ir jūsų vadovas: kodėl populiarėja „puse etato“ dirbantys aukščiausio lygmens specialistai

2023-08-02

Lina Jarockytė„Verslo žinios“

  • Pasaulyje didėja ne visu etatu dirbančių C lygmens vadovų paklausa, Lietuvoje – žengiami pirmieji žingsniai.

  • Tokį darbo modelį itin vertina veiklą pradedantys startuoliai ir mažesnės įmonės, tačiau jis naudingas ir didelėms bendrovėms.

  • Išnaudoti vienu metu keliose organizacijose dirbančių vadovų potencialą verslams mūsų šalyje kliudo atvirumo ir pasitikėjimo stoka.

  • “Kalbant apie praktikavimą mūsų šalyje, didžiausios grėsmės kyla iš to, kad dar neturime didesnės tokio darbo praktikos.

„Rinkoje yra potencialas, kuris nėra iki galo išnaudojamas todėl, kad įmonės vengia samdyti vyresnius vadovus (dėl didesnės kainos, amžiaus, ambicijų stokos ir kitų priežasčių). Dažnai daliniam darbui kviečiami pažįstami vadovai, neapsidairant plačiau. Tokiu būdu pritraukiama nebūtinai geriausia kompetencija. Šis bendradarbiavimas grįstas tik bendru susitarimu ir abipusiu pasitikėjimu“, – sako J. Kubilienė.”

Skaitykite daugiau: Mūsų vadovas – ir jūsų vadovas: kodėl populiarėja „puse etato“ dirbantys aukščiausio lygmens specialistai - Verslo žinios (vz.lt)Whatever it is, the way you tell your story online can make all the difference.


Mūsų įžvalgos Verslo Žinių straipsnyje:

“Kurie vadovai kaitina atmosferą darbe?”

Jovita Budreikienė, Rasa Dževeckytė

2023-07-20

Panašios įmonės – rezultatai skiriasi: tam įtakos turi ir CEO vadovavimo stilius. Daugelis darbuotojų geidautų, kad vadovas būtų empatiškas, draugiškas, smagus, tačiau kartais aplinkybės pareikalauja net mielaširdingiausią vadovą prisiminti turint kietą kumštį.

“„Noras nueiti papildomą mylią arba degančios akys nebėra savaime suprantamos kompetencijos, kurių anksčiau tikėdavosi vadovai. Tylusis atsitraukimas (angl. quiet quitting) – visapusiškas darbuotojų motyvacijos stygius, kai atliekami tik būtiniausi darbai, ir ne daugiau, kai vis dažniau kaip prioritetas iškeliamas asmeninis, o ne profesinis gyvenimas, yra aktualus šių dienų verslo klausimas ar net rimtas galvosūkis, kurį vadovui tenka spręsti“, – sako Irma Simonkevičienė, tiesioginės vadovų paieškos UAB „Simple search“ partnerė.”

Skaitykite daugiau: Kurie vadovai kaitina atmosferą darbe? - Verslo žinios (vz.lt)


Mūsų įžvalgos Verslo Žinių straipsnyje:

“Kodėl vadovai atleidžiami tyliai”

Lina Jarockytė, Verslo Žinios, 2023-05-29

Įmonių vadovai – kaip ir visi kiti darbuotojai – atleidimų neišvengia. Apie tai kalbama retai, o įpėdinio dažniausiai ieškoma slaptai. Tačiau vis daugiau bendrovių ir pačių vadovų renkasi būti atviri, ir tam yra svarių argumentų.

“„Konfidenciali paieška vyksta tuomet, kai valdyba ar akcininkai nusprendžia esamą vadovą pakeisti. Slaptai tai daroma dėl suprantamų priežasčių. Paieškos gali užtrukti iki pusės metų, todėl negalima rizikuoti tuo, kad įmonė potencialiai tiek laiko liktų be vadovo. Natūralu, kad apie planuojamą atleidimą sužinojęs vadovas gali tiesiog palikti savo darbo vietą“, – pasakoja J. Kubilienė.

Kita dažna slaptumo priežastis – nenoras, kad apie vykstančius pokyčius sužinotų konkurentai. Dar viena – kolektyvo reakcija. Išgirdus tokią žinią, darbovietėje gali kilti nerimas, įtampa, o tai neabejotinai pakenktų darbo rezultatams.”

Skaitykite daugiau: Kodėl vadovai atleidžiami tyliai - Verslo žinios (vz.lt)


Mūsų įžvalgos Verslo Žinių straipsnyje:

Vadovo karjeros pertrauka: svarbu aiškiai įsivardinti, kokiu tikslu ji bus panaudota

Agnė Vareikaitė-Mills „Verslo žinios“

2022-10-07

  • Kodėl ilgesnė karjeros pertrauka iš darbdavio perspektyvos vis dar asocijuojasi su tam tikru nestabilumu, nepatikimumu, grėsme verslui?

  • Prieš darant karjeros pertrauką svarbu aiškiai įsivardinti, kokiu tikslu ji bus panaudota.

  • Ekonominio pakilimo metu grįžti į rinką nėra sudėtinga, o krizės laikotarpiu gali būti sunkiau.

  • Trumpos, pavyzdžiui, iki pusės metų, net metų, pertraukos didelės žalos nedaro, atvirkščiai, jos gali turėti daugiau naudos ir pranašumų.

“„Šiuo metu vadovai yra labiau linkę susitelkti į esamus darbus. Dauguma savo pastangas skiria verslo tikslams pasiekti, prisitaikyti sparčiai kintančioje verslo aplinkoje ir stabiliai komandai įmonėje išlaikyti. Reikšmingesniems karjeros pokyčiams šiuo metu ryžtamasi tik turint svarių priežasčių, o daryti ilgesnes karjeros pertraukas, kad ir kokios to būtų priežastys, apsisprendžiama vis rečiau“, – įžvelgia I. Simonkevičienė.”

Skaitykite daugiau: Vadovo karjeros pertrauka: svarbu aiškiai įsivardinti, kokiu tikslu ji bus panaudota - Verslo žinios (vz.lt)


Mūsų įžvalgos Verslo Žinių straipsnyje:

"Ilgamečiai vadovai – kodėl jie labiau naudingi nei žalingi"

Agnė Vareikaitė-Mills, Jovita Budreikienė
2022 08 04

Pasigirstant diskusijoms, kiek dažna turi būti rotacija tarp vadovų, ekspertai, kalbėdami apie ilgamečius vadovus, įžvelgia daug pozityvių aspektų.

Vienas jų yra tai, kad vadovas žinodamas, kad čia neužsibus, nors ir su misija įnešti pokyčių, gali vengti iš tikrųjų svarbių pertvarkų.

O ilgamečiai vadovai, nepaisant pasitaikančių išimčių, sau neleis neapgalvotų veiksmų, nes žino, kad už juos teks su(si)mokėti vėliau.

“Jūratė Kubilienė, tiesioginės vadovų paieškos įmonės „Simple search“ direktorė, ir Irma Simonkevičienė, bendrovės vykdomoji direktorė, teigia, kad įprasta yra manyti, kad ilgus metus nesikeičiantis organizacijos vadovas yra daugiau žala nei nauda verslui.

„Visgi yra ir nemažai pliusų. Ilgamečiai vadovai puikiai išmano industriją, kurioje veikia organizacija, paprastai turi tvirtą ir patikrintą kontaktų ratą tiek organizacijos viduje, tiek išorėje“, – įvardija J. Kubilienė.”

Skaitykite daugiau: Ilgamečiai vadovai – kodėl jie labiau naudingi nei žalingi - Verslo žinios (vz.lt)
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotrauka.


Įtraukti, Bendrauti, Puoselėti, Atlyginti.

2022 07 29

Atrodytų visai paprasta formulė, kaip išlaikyti vertingiausius darbuotojus įmonėje. Tačiau tai, kad vis dažniau įmonių valdybose matome personalo vadovus, tik patvirtina, kad šis uždavinys įmonėms nėra taip jau lengvai įkandamas.

Įtraukti – yra kur kas daugiau, nei kurti pozityvią vidinę komunikaciją. Tai – girdėti kritiką ir į ją atsižvelgti.
Bendrauti – ne tik su esamais, patenkintais darbuotojais, bet ir kompaniją paliekančiais. Ypač su jais. Nes tik taip galima sužinoti, kur reikalingi teigiami pokyčiai.
Puoselėti – esant taip stipriai pakitusiai darbo aplinkai, darbuotojai kaip niekada jaučia naujų žinių ir įgūdžių poreikį. Jie nori mokytis ir pasistengs rasti įmonę, kuri tą norą atlieps.
Atlyginti – ar tikrai jūsų ilgamečių darbuotojų atlygiai konkurencingi rinkoje? Gal metas juos peržiūrėti?


Apie visa tai išsamiau IMSA Search naujausiame straipsnyje.

#SimpleSearch #IMSAnetwork #IMSALithuania #ExecutiveSearch

IMSA Search Global Partners Lietuvoje

2022 07 28

Tapome IMSA Search Global Partners  tinklo dalimi Lietuvoje. Tinklo, veikiančio daugiau nei 30 metų ir vienijančio 29 šalyse dirbančius vadovų paieškų profesionalus. Tinklo, jau ketvirtus metus iš eilės įvardijamo tarp 40 geriausių pasaulio vadovų paieškos paslaugų teikėjų.
Džiaugiamės šia partneryste, kuri kurs vertę mūsų klientams bei atvers naujas perspektyvas asmeniniam profesiniam augimui.

LinkedIn Post
#SimpleSearch #IMSAnetwork #IMSALithuania #ExecutiveSearch
Irma Simonkeviciene Jurate Kubiliene

Ar tikrai verta merginas taip aktyviai traukti į technologijų sritį?

2022 06 14

Vis dar mažai moterų vadovaujamose pozicijose. Merginos rečiau renkasi technologijų studijas nei vaikinai. Moterys dažniau nei vyrai imasi darbų, kurie yra menkiau apmokami arba reikalauja žemesnės kvalifikacijos. Vyrai rečiau Lietuvoje lygiomis dalimis su moterimi dalinasi buities darbus ir vaikų auginimą.

Tokią statistiką didžiąja dalimi nulemia auklėjimas ir giliai įsišakniję stereotipai, kas „tinka“ ir kas „netinka“ mergaitėms, ką „gali“ ir ko „nebegali“ moterys profesinėje veikloje. Iš tos pačios inercijos tradiciškai „moteriškais“ laikomi darbai (mokytojo, slaugos specialisto, socialinių darbuotojų, klientų aptarnavimo, kt.) vis dar yra mažiau apmokami.

Šiandien merginos skatinamos rinktis technologines specialybes, kad uždirbtų daugiau, tačiau vis dar ignoruojame žemus atlyginimus „moteriškose“ specialybėse. Tuo tarpu prognozuojama (nuoroda žemiau), kad ateityje didžiausias profesionalų trūkumas bus būtent į tas „moteriškas“ darbo vietas.

Šiame kontekste aplanko mintis, kodėl taip atkakliai moterys skatinamos nebesirinkti tų profesijų, kurios jau labai greitai taps vienos reikalingiausių? Gal atvirkščiai – reiktų susirūpinti, kodėl darbas šiose srityse vis dar mažiau vertinamas ir mažiau apmokamas?

Ačiū American Chamber of Commerce in Lithuania ir pranešėjams už įžvalgas renginyje "Women’s Leadership Summit 2022: Economic Empowerment & Resilience".

Nuoroda: https://www.visualcapitalist.com/the-20-fastest-growing-jobs-in-the-next-decade/
#leadership #womanempowerment #equality #AmChamLithuania

Mūsų įžvalgos Verslo Žinių straipsnyje:

Mūsų vadovas – ir jūsų vadovas: kodėl populiarėja „puse etato“ dirbantys aukščiausio lygmens specialistai

2023-08-02

Lina Jarockytė„Verslo žinios“

  • Pasaulyje didėja ne visu etatu dirbančių C lygmens vadovų paklausa, Lietuvoje – žengiami pirmieji žingsniai.

  • Tokį darbo modelį itin vertina veiklą pradedantys startuoliai ir mažesnės įmonės, tačiau jis naudingas ir didelėms bendrovėms.

  • Išnaudoti vienu metu keliose organizacijose dirbančių vadovų potencialą verslams mūsų šalyje kliudo atvirumo ir pasitikėjimo stoka.

  • “Kalbant apie praktikavimą mūsų šalyje, didžiausios grėsmės kyla iš to, kad dar neturime didesnės tokio darbo praktikos.

„Rinkoje yra potencialas, kuris nėra iki galo išnaudojamas todėl, kad įmonės vengia samdyti vyresnius vadovus (dėl didesnės kainos, amžiaus, ambicijų stokos ir kitų priežasčių). Dažnai daliniam darbui kviečiami pažįstami vadovai, neapsidairant plačiau. Tokiu būdu pritraukiama nebūtinai geriausia kompetencija. Šis bendradarbiavimas grįstas tik bendru susitarimu ir abipusiu pasitikėjimu“, – sako J. Kubilienė.”

Skaitykite daugiau: Mūsų vadovas – ir jūsų vadovas: kodėl populiarėja „puse etato“ dirbantys aukščiausio lygmens specialistai - Verslo žinios (vz.lt)

Būkite talentingiausias kompanijoje

2022 05 30

Būkite talentingiausias kompanijoje, bet nenurodinėkite kitiems, ką daryti. Triuškinkite konkurentus ir kartu spinduliuokite empatiją. Klausykitės charizmatiškai. Būkite patraukliai agresyvūs. Vadovai visuomet buvo išskirtiniai. Tačiau iš šiandienos lyderių tikimasi, kad jie savo išskirtinumo atvirai nedemonstruos. Tai mintys iš The Economist straipsnio „Chief executives are weirder than ever“ (2021, lapkritis).

Vakar Verslo žinios konferencijoje „Personalas 2022“ buvo pademonstruotas ne vienas puikus lyderystės pavyzdys. Tačiau klausydama Pijus Makarevicius pranešimo auditorija pastebimai atgijo. O aš negalėjau paleisti minties, kad būtent tai ir turėjo minty straipsnio autoriai – šių dienų lyderiai yra kitokie.

Ir matyt tik laiko klausimas, kada tą kitoniškumą įsileis ne tik technologinės, bet ir kitų, konservatyvesnių, sričių įmonės.
#SimpleSearch #ExecutiveSearch #leadership
LinkedIn Post

Kaip sudominti darbo pasiūlymu, kai karjera apskritai vis rečiau yra prioritetas?

2022 05 20

Kaip įtikinti vadovą prisijungti prie įmonės, kurios verslo aplinka per pastaruosius mėnesius pasikeitė kardinaliai ir vis dar keičiasi? Kaip sumotyvuoti, jei pats kandidatas nebeturi ilgalaikių karjeros tikslų? Pagaliau, kaip sudominti darbo pasiūlymu, kai karjera apskritai vis rečiau yra prioritetas?

Jei prieš keletą metų pagrindiniai vadovų motyvai keisti darbą buvo noras imtis naujų iššūkių, didesnė atsakomybė bei aukštesnis atlygis, tai šiandien vadovai pirmenybę teikia asmeninio ir profesinio gyvenimo balansui ir hibridiniam darbo modeliui. Profesiniai iššūkiai išlieka kaip vienas svarbiausių motyvatorių, tačiau vis mažiau atsiranda tokių, kurie dėl iššūkio būtų pasirengę aukoti laiką su šeima ar gerą savijautą. Ir šio požiūrio nekeičia net reikšmingai didesnis atlyginimas.

Tad vadovų darbo pokalbiuose ryškėja tendencija šalia verslo rodiklių aptarimo (ką dirbame) vis daugiau laiko skirti akcininkų bei būsimų kolegų vertybių, darbo stiliaus aptarimui (kaip dirbame). Tai, ar sugebėsite darbo pokalbio metu užmegzti paprastą žmogišką kontaktą, bendrauti atvirai ir su pagarba, didžiąja dalimi ir nulems kandidato sprendimą prisijungti prie jūsų.
#SimpleSearch #executivesearch #motivation

Kokių asmeninių savybių reikės vadovams netolimoje ateityje?

2021 12

Kokių asmeninių savybių reikės vadovams netolimoje ateityje? Kaip pasikeitusi verslo aplinka paveikė vadovavimo stilių?
Įdomiausia stebėti, kaip vis aktualesnė tampa kukli, tarnaujanti lyderystė (angl. humble leadership), o strateginis vadovo žvilgsnis vis labiau krypsta į veiksmą „čia ir dabar“.

Globalias lyderystės tendencijas pateikia IMSA Search, pasaulinis vadovų paieškų įmonių tinklas. Nuoroda į straipsnį detalesniam skaitymui – Kokių asmeninių savybių reikės vadovams netolimoje ateityje? Kaip pasikeitusi verslo aplinka paveikė vadovavimo stilių?
Įdomiausia stebėti, kaip vis aktualesnė tampa kukli, tarnaujanti lyderystė (angl. humble leadership), o strateginis vadovo žvilgsnis vis labiau krypsta į veiksmą „čia ir dabar“.

Globalias lyderystės tendencijas pateikia IMSA Search, pasaulinis vadovų paieškų įmonių tinklas.

Nuoroda į straipsnį detalesniam skaitymui: https://www.imsa-search.com/articles/leadership-2022-style/ .
LinkedIn Post
#SimpleSearch #executivesearch #leadership

Šiandien švenčiame pirmąjį gimtadienį,

2021 10 05

Šiandien švenčiame pirmąjį gimtadienį. Tiesą sakant, švęsti pradėjome vos tik ėmėmės realizuoti savo svajonę dirbti sau. Nuoširdžiai šventėme savo pirmąjį klientą, vėliau – ir antrą, trečią, ir visus kitus. Šventėme įdarbintus vadovus. Kiekvieną! Šventėme sėkmes ir... nesėkmes. Nes buvo pamokų, kurias išmokusios šventėme, kad jos įvyko pačiu laiku, ne per vėlai.

Švenčiame ir dirbame, nes profesinė branda turi savų privalumų. Didžiausias jų – gebėjimas mėgautis nuoseklia kasdiene veikla. Ne veltui sakoma, kad nesubrendęs žmogus daro tai, kas jam patinka, o subrendusiam žmogui patinka tai, ką jis daro. Kaskart, kai baigę sudėtingą projektą iš klientų išgirstame, jog mes iš tiesų puikiai dirbame ir dar nuoširdžiai tuo mėgaujamės, juokaujame: „Kaip gerai, kad mums ne trisdešimt!”.

Tad siunčiame linkėjimus jums visiems – šventusiems ir dirbusiems kartu su mumis visus šiuos metus. Ačiū kiekvienam klientui, partneriui, kolegai, bičiuliui ir, žinoma, mūsų šeimoms. Visiems, kurie palaiko mus savo sprendimuose, negaili gerų patarimų ir realios pagalbos. Mūsų sėkmė – visų jūsų sėkmė, nes tai jūs geru žodžiu įkvepiate svajoti drąsiai, veikti ryžtingai, dirbti ir švęsti.

#ačiū #SimpleSearch #ExecutiveSearch #gimtadienis

Ar atsimenate savo pirmąją dieną naujame darbe?

2021 09 05

Ar atsimenate savo pirmąją dieną naujame darbe?

Pastaruoju metu teko išgirsti keletą „gerųjų“ patirčių, kai vadovams pirmąją dieną įmonėje reikėjo patiems įsirengti darbo vietą, susirasti reikalingų kolegų kontaktus ar susitarti dėl pirmųjų susitikimų...

Pasakojimai „iš gyvenimo“ taip stipriai sukontrastavo spalvotoms nuotraukoms socialiniuose tinkluose iš puikiai įrengtų darbo vietų, kad neištvėriau ir savo pažįstamų vadovų ėmiau klausinėti apie tai, ką jie atsimena iš savo pirmųjų dienų darbe.

Visai nenustebau, kad jie neminėjo įžanginių mokymų, ilgų susirinkimų su kolegomis ar krūvos dokumentų, su kuriais teko susipažinti. Visi iki vieno kalbėjo apie tai, KAIP jie buvo pasitikti ir KOKĮ (ne)priėmimo jausmą jie patyrė pirmosiomis darbo dienomis.

Komentaruose dalinuosi nuoroda į naudingą straipsnį, ką globalios organizacijos daro, kad naujai prisijungę vadovai jaustųsi laukiami ir vertingi komandos nariai. Būtent – laukiami ir vertingi. Iš anksto. Avansu.

O tada jau pasamdyto vadovo užduotis įtikinti akcininkus, kad jis vertas tokio pasitikėjimo.

#SimpleSearch #ExecutiveSearch #onboardingprocess

Nestovėkim pasistiebę, nes anksčiau ar vėliau paskaus kojos

2021 08 05

Nestovėkim pasistiebę, nes anksčiau ar vėliau paskaus kojos.

Šalia kitų smagių pasidalinimų ši mintis tarsi linksma metafora nuskambėjo internetinėje konferencijoje. Nė pati nepajutau, kaip per praėjusią savaitę bent kelis kartus ištariau: „Nestovėkim pasistiebę!”.

Ne, jokiu būdu netvirtinu, kad pastangų nereikia, kad rezultatas ateis lengvai. Tačiau dabar kaskart, kai keliu sau tikslą ar svarstau, kokiu būdu jo sieksiu, klausiu savęs, ar gebėsiu tai atlikti tvirtai, abiem pėdomis atsirėmusi į žemę. Ar vis tik teks pasistiebti...

Šis pratimas puikiai tinka ir vadovui, kuris vis dar bando suprasti, kas gi yra ta autentiškoji lyderystė. Turiu minty ne apibrėžimą, kurį žinote kiekvienas, bet savitą būdą vesti, ugdyti, motyvuoti komandą.
Ar vadovauju taip, kad komanda ir nepasistiebusi dirba susitelkusi ir produktyviai? Ar mano vedami profesionalai gali siekti tikslų tvirtai stovėdami ant žemės? Nes jei esu tas, kuris reikalauja vaikščioti ant pirštų galų, kaip greitai mano komandai paskaus kojos? Ir pagaliau - į kokio aukščio kalną įkopti ar kokį maratoną nubėgti pajėgi tokia komanda?
#leadership #selfawareness #simplesearch

Neseniai sulaukiau skambučio

2021 06 22

Neseniai sulaukiau skambučio – pasiūlymo aptarti samdomo darbo galimybę. Nors tokio varianto nesvarstau, neskubėjau nutraukti pokalbio, nes buvo įdomu tarsi iš šalies pasiklausyti savęs bei patirti, kaip jaučiasi „head-hunterių“ kalbinami profesionalai.

Kalbėjomės ilgai – apie darbuotojo ieškančią organizaciją, apie jos verslą ir ateities tikslus, apie lūkesčius asmeniui bei komandą, į kurią tektų įsilieti. Greitakalbe beriama informacija buvo pateikiama su dideliu entuziazmu, iliustruojama skaičiais. Buvo akivaizdu – mane kalbina tikras įmonės ambasadorius. Visgi pokalbis nebuvo įtraukiantis, neskatino darbu domėtis giliau. Mandagiai padėkojome vienas kitam už pokalbį ir atsisveikinome.

Tai ko gi pristigo? Kodėl visgi neaplankė mintis: „Et, gal tikrai reikėtų persidėlioti prioritetus?“

Suprantu, kad kiekvienas pašnekovas – unikalus, kad darbo pasiūlymai yra skirtingi, tačiau kai kas svarbaus šiame pokalbyje buvo praleista. Tai – nuoširdus domėjimasis mano nueitu karjeros keliu, sukaupta patirtimi bei ateities tikslais. Man taip stengėsi „parduoti“ savo darbo pasiūlymą, kad visiškai pamiršo „pirkėją“ – mane.

Tad tik dar kartą įsitikinau, kad tokiuose pokalbiuose svarbiausias ne mano turimas darbo pasiūlymas, o mano pašnekovas ir jo nueitas karjeros kelias.

#SimpleSearch #executivesearch #headhunting

Skirtingi vadovų požiūriai į darbuotojų samdos ir išlaikymo principus

2021 06 11

Skirtingi vadovų požiūriai į darbuotojų samdos ir išlaikymo principus ryškėja pastaraisiais metais.
Darbdaviai pasidalino į dvi stovyklas. Vieni susitelkė į savo tikslą ir vis mažiau domisi kitapus ekrano plušančiais darbuotojais. Lengvai pasamdo, lengvai ir atleidžia. Būtent taip šiandien elgiasi ambicingai į priekį judančios įmonės, turinčios ką pasiūlyti ieškantiems iššūkių darbuotojams. Tai gali būti greitkelis į karjeros aukštumas darbuotojui, turinčiam tinkamos patirties, aiškią profesinio augimo kryptį, kuriam nebūtinas darbdavio palaikymas.
Tačiau nemažai ir tokių darbdavių, kurie žiūri į kandidato CV su kas metus dvejus besikeičiančiais darbais ir nuoširdžiai stebisi. Kodėl turėčiau pasitikėti tuo, kuris vos apšilęs kojas jau ima žvalgytis naujo darbo? Tikėtina, kad ir pas mus jis dirbs iki kito patrauklaus darbo pasiūlymo? Ką gero mūsų komandai gali duoti itin ambicingas, tik į savo karjerą susitelkęs naujas kolega? Šios įmonės tiki, kad komanda svarbiau nei individas, todėl vengia „žvaigždžių“, o skiria laiko ir pastangų atsirinkti, ugdyti bei išlaikyti stabilią komandą. Tam reikia kantrybės ir laiko.
Abu požiūriai gali duoti puikių rezultatų – nelygu kokioje aplinkoje veikia įmonė ar kokiame raidos etape ji yra. Svarbu tik atsirinkti savo darbdavį. Arba savo darbuotoją.
#SimpleSearch #ExecutiveSearch #recruitment
img: Unsplash

Vadovo paieška užtrunka ir kainuoja

2021 06 04

Vadovo paieška užtrunka ir kainuoja. Tad kokia organizacijų laikysena padeda pasamdytam vadovui užtikrintai įsitvirtinti naujame darbe? Štai keletas jų:
„Ir vadovui reikalingas įvedimo planas“
Vadovai stabiliau jaučiasi įmonėse, kurios kruopščiai planuoja ne tik vadovo paiešką, bet ir įvedimą. Bala, į kurią įmetamas vadovas, daug gilesnė nei ta, į kurią patenka specialistas. Tad vadovui pagalba net reikalingesnė.
„Pasamdėme vadovą, bet tai nereiškia, kad dirbsime mažiau“
Reikės ne tik atlikti savo darbą, bet dar ir padėti naujam vadovui perimti jam numatytas užduotis. Įvedimo trukmė priklauso ne tik nuo naujo vadovo, bet ir nuo realių kolegų pastangų padėti.
„Klaidų daro ir geras vadovas“
Kaip ir kiekvienas, kuris imasi naujos veiklos, išbando naujas sritis. Organizacijose, kuriose klaidos netoleruojamos, vadovų integracija vyksta lėčiau nei tose, kuriose vadovai nėra varžomi klaidų baimės.
„Esame atviri pokyčiams, kuriuos atneša naujas vadovas“
Taip, naujas vadovas privalo dėti pastangų įsilieti į komandą, prigyti esamoje organizacinėje kultūroje. Tačiau tik kitokiam požiūriui atvira organizacija gali augti su kiekvienu nauju vadovu.
„Aiškūs tikslai“
Vadovas, kaip ir organizacija, nori būti tikras, kad jis turi pakankamus įgūdžius, reikiamas asmenines savybes keliamam tikslui pasiekti. Net patyręs šaulys šaudys pro šalį, jei nėra jokio taikinio.
#SimpleSearch #executivesearch

Ką veiktum, jei nedirbtum šio darbo?

2021 04 16

Ką veiktum, jei nedirbtum šio darbo? Kas esi, kai nubrauki savo pareigų pavadinimą? Šie klausimai nėra įprasti darbo pokalbiuose, tačiau vis dažniau noriu to paklausti. Kiekvienas pokalbis yra galimybė pažinti pašnekovą, o šiam – giliau susimąstyti apie save.
Ne visiems tokie klausimai atrodo tinkami. Visgi manau, kad esame daugiau nei mūsų darbas, o profesiniai pasiekimai mus apibrėžia tik iš dalies. Būtent asmenybė, o ne pareigos, įkvepia ir veda į priekį kitus.
Vadovauti – atsakomybė, kartu ir privilegija. Kol esame vadovai, esame matomi, jaučiamės svarbūs. Kaip išnaudojame šią privilegiją? Ar esu tas, į kurį galima drąsiai kreiptis ir sulaukti nuoširdaus dėmesio? Ar tai, kad šiandien turiu daugiau galimybių, gali padėti įgyvendinti ne tik mano paties, bet ir kitų svajones?
Todėl džiaugiuosi, kai vadovai inicijuoja stipendijas ar dalinasi patirtimi. Džiaugiuosi, kai jie gali pasakyti, ką veiktų, jei tektų pradėti nuo nulio. Nes klausydama jų tvirtai žinau, kad jų niekas nesustabdys ir netrukus matysiu juos vėl kuriančius komandas, įgyvendinančius naujas idėjas, žengiančius į naujas teritorijas. Tik kitame versle. Ir jie visada aplink turės žmonių, kurie noriai eis kartu ir kartais pasitikės avansu.
Taip, kaip kažkada buvo pasitikėta jais.
#SimpleSearch #ExecutiveSearch

Labiau patogu nei gerai

2021 03 23

Kai mąstau apie įkvepiančias karjeras ar sėkmingas organizacijas, mintis visada pakrypsta link drąsos pasirinkti. Kartais tiksliai nežinant, kur tas pasirinkimas nuves.

Visai neseniai iš vieno vadovo girdėta frazė privertė suklusti – „labiau patogu nei gerai“. Patogu, nes solidžiai uždirbu, mėgaujuosi savo statusu, esu perpratęs savo veiklos plonybes, nebereikia skirti laiko naujų žinių kaupimui. Tačiau kažkur giliai žinau, kad, nepaisant viso patogumo, nėra gerai. Nes nebeieškau, nebekuriu ir nebetobulėju. Tiesiog atlieku kasdienį darbą.

Kalbindama vadovus dirbančius veržliose organizacijose girdžiu, kad jų darbas nėra patogus. Jie patiria įtampų, nes tenka daryti dalykus pirmą kartą, įmonės organizacinė struktūra reguliariai keičiasi, procesai peržiūrimi, atsiranda nauji ar tobulinami esami produktai ir paslaugos. Tačiau jie taip pat tvirtina, kad tai yra gerai. Nes būtent tokioje - „nepatogioje“ - aplinkoje vadovai yra skatinami mąstyti, užduoti klausimus ir kurti.  

Samdyti tokius vadovus reikia drąsos. Nes patogumo neieškantis vadovas abejos nusistovėjusia tvarka, užduos nepatogius klausimus, išsakys savo nuomonę. Atviroje, pokyčiui pasirengusioje organizacijoje tokie vadovai iš tiesų gali paskatinti teigiamus pokyčius. Tačiau jei įmonė nėra jiems pasirengusi, toks vadovas gali rimtai erzinti ir daryti daugiau žalos nei naudos.

Grįžtu prie drąsos pasirinkti. Ji visada prasideda nuo atviro įsivardijimo, ko iš tiesų siekiu - patogumo ar pokyčio. Ir viena, ir kita skirtingais etapais yra gerai, tačiau negali egzistuoti kartu. Keistis nėra patogu. Mūsų, konsultantų, darbas ir yra identifikuoti, ko iš tiesų konkrečiame etape reikia konkrečiai organizacijai, padėti jai tai įsivardinti bei tinkamai pasirinkti vadovus.

Pabaigai pacituosiu mano mėgstamą vieno vadovo frazę: „Esu tas, kuriam niekada negana. Dirbu akcininkams, kurie visada nori daugiau“. Sutikite, tik atvira, su optimizmu į bet kokius ekonomikos orus žvelgianti organizacija gali aprėpti tokią ambiciją.  


#SimpleSearch #ExecutiveSearch

Dėlionė: Vertybės-Gebėjimai-Įgūdžiai, 2021 02 25

Kaip savo knygoje “Principai” tvirtina Ray Dalio, personalo atranka – visada rizikinga avantiūra, reikalaujanti atsargaus vertinimo. Tikėkimės, kad tai tik lengvas autoriaus pašmaikštavimas, nes avantiūrizmas personalo samdoje kainuoja daug. Darbdavio reputaciją, prarastas investicijas į darbuotoją, neišnaudotas verslo galimybes. Galbūt suklydote ne taip stipriai ir prarandate „tik“ komandos dvasią, tenka eiti į kompromisus dėl kokybės ar augate ne taip greitai, kaip tikėjotės.

Norėdami nesuklysti, mūsų klientai nuolat klausia, kaip teisingai pasirinkti iš gerų, tačiau tikrai ne idealių kandidatų. Nes juk žmonės tokie ir yra – ne idealūs. Remdamasis savo sėkmingo verslo patirtimi, Ray teigia: rinkitės vertybes, tada gebėjimus, ir tik paskui – konkrečius įgūdžius. Būtent tokia tvarka: vertybės – gebėjimai – įgūdžiai. O ne atvirkščiai. 

Kodėl? Nes įgūdžiai yra įgyjami ir įgyjami gan greitai. Kokių reikia šiandien, nebūtinai reikės rytoj. Tą matome ir dabartinėje situacijoje. Mokytis naujų įgūdžių tenka visoms įmonėms be išimties. Todėl stabiliau jaučiasi tos, kurios savo pagrindiniu atrankos kriterijumi pasirinko ne konkrečius darbo įgūdžius, o gebėjimą juos įgyti. Jos suvokia, kad besikeičiant situacijai, jų darbuotojai gebės mokytis ir prisitaikyti.

Vertybės – mažiausiai kintanti asmenybės dalis, kuri ir lemia, kaip darbuotojas panaudos vienus ar kitus įgūdžius. Kitaip tariant, vertybės lemia, ne ką žmogus moka, bet kaip pritaiko tai, ką moka ar dar išmoks. Ir ar apskritai turės motyvacijos mokytis. Keisti vertybes nėra darbdavio uždavinys, būtent todėl sėkmingos organizacijos pirmiausia ieško vertybių. Kaip sako Ray, sėkmingiausiais ir lojaliausiais įmonės darbuotojais tampa tie, su kuriais gali dalintis ne tik darbo iššūkiais, bet ir panašiu gyvenimo požiūriu. Nes verslas gali keistis, o žmogaus savybės – nesikeis.

Kas nutinka, kai puolama į kraštutinumą ir vieninteliu atrankos kriterijumi tampa vertybės? Mes, lietuviai, tai vadiname situacija „geras žmogus – ne profesija“. Kaip to išvengti? Ray rekomenduoja pritaikyti principą, kurio laikosi geriausi sporto klubai. Kiekvienas komandos narys privalo turėti bent vieną savybę, kuri būtų stipresnė nei kitų, esančių komandoje. Nes nėra nė vieno turinčio absoliučiai visas reikiamas savybes, įskaitant ir vadovą. Tik tikri vadovai geba įžvelgti ir išnaudoti asmens išskirtines savybes ir taip išplėsti visos komandos galimybes. Tai galioja ir verslui.

Tad sėkmės ir įžvalgumo dėliojant Vertybės-Gebėjimai-Įgūdžiai dėlionę bei konstruojant savo komandą! 

#SimpleSearch #leadership #ExecutiveSearch

pexels-ann-h-3482443.jpg

Humble leadership – angliškai, o ne lietuviškai dažniau naudojama frazė. Nes žodžiai „kuklus“ ir „lyderis“ vis dar retai rašomi greta. Tačiau tyrimai rodo, kad būtent kuklūs, savo lyderystės nesureikšminantys vadovai labiau įtraukia komandą, geriau išnaudoja jos analitinį ir kūrybinį potencialą. Nors Y karta šią savybę nurodo kaip vieną iš trijų svarbiausių lyderiui, įmonių vadovų rezervas dažniausiai formuojamas iš „nekuklių“, atvirai ambicingų vadovų.
Vakar kliento užduotas klausimas „Kaip jūs randate tokius (kuklius) vadovus?“ iškėlė atminty puikų straipsnį, kuriuo ir noriu pasidalinti. Tiesa, straipsnis neatsako į klausimą, kaip juos rasti, bet dar kartą patvirtina – kuklūs lyderiai yra lobis, dažnai neatrastas savo pačių organizacijose.

We Need More Humble Leaders. Here’s How to Get Them

#SimpleSearch #leadership #ExecutiveSearch

fran-eP-47yxVScA-unsplash.jpg

Ką rinktis – kandidato žinias ar asmenines savybes?

Tai vienas dažniausiai užduodamų klausimų, kai kalba pakrypsta apie naujo darbuotojo pasirinkimą. Žinoma, verta ieškoti kol rasite turintį ir viena, ir kita. Bet jei tokio nerandate, o sprendimą priimti reikia? Štai keletas aspektų, kuriuos būtina įsivertinti prieš apsisprendžiant, kuriam kandidatui teikti darbo pasiūlymą.

Jei renkatės žinias, patirtį, jūs renkatės:

  • Tam tikros industrijos išmanymą;

  • Įgūdžius dirbti tam tikrais įrankiais - programomis, sistemomis, įrengimais, kt.;

  • Profesinius kontaktus, asmens reputaciją, žinomumą.

  • Apsisprendę rinktis asmenines savybes, jūs renkatės:

  • Smalsumą, norą mokytis, platesnį požiūrį, atvirumą skirtingoms patirtims;

  • Darbuotoją, kurį veiklai įkvėps tie patys ar panašūs dalykai, kurie motyvuoja ir jūsų komandą;

  • Vadovą ar komandos narį, kuris bendraus, savo ir kitų darbus organizuos taikydamas sau įprastą stilių, „nelipdamas per save“.

Ir vienu, ir kitu atveju darbuotojas atsineš asmenines nuostatas, tam tikrą požiūrį, veiklos organizavimo stilių. Jei kandidato ir jūsų organizacijos vertybės sutaps, naujasis darbuotojas greitai užmegs ryšius su kolegomis. Tai padės sklandžiai integruotis, perimti trūkstamas žinias, mokytis darbo vietoje. Tokį darbuotoją lengviau priims ir jūsų klientai bei verslo partneriai.

Tačiau ne visuose darbuose galima nepaisyti žinių, patirties trūkumo. Kartais klaidos kaina didelė, rezultatų reikia čia ir dabar, nėra ugdančių vadovų ar kolegų, o resursai mokymui nenumatyti. Tuomet lieka įsivertinti, kaip stipriai išsiskiria samdomo darbuotojo ir organizacijos vertybės, darbo stilius. Kuo didesnis skirtumas, tuo didesnių pastangų iš abiejų pusių reikalaus integracinis periodas. Jei pastangos „susidirbti“ atima pernelyg daug jėgų, išlieka didelė rizika, kad bus priimtas sprendimas ieškoti „savo“ įmonės ar „savo“ darbuotojo.

Taigi samdant darbuotoją investuoti teks bet kuriuo atveju. Tereikia apsispręsti, ar norite trumpalaikio, ar ilgalaikio efekto. Ar grąžos tikitės iš karto, ar galite jos palaukti. Ir kokius turite resursus, nes kurti kultūrą, puoselėti vertybes yra kur kas sudėtingiau nei išmokyti naudotis reikiamais darbo įrankiais. 

#SimpleSearch #executivesearch #onboarding

Untitled.jpg

Šiandien vadovas nebegali susitelkti tik į strateginių klausimų sprendimą. Jis tiesiog privalo kartu su komanda eiti į kasdienius mūšius, siekti kad ir nedidelių kasdienių pergalių, būti čia ir dabar. Nes strateginiai klausimai sprendžiami DABAR. Nesvarbu, ar kalbame apie verslą, politiką, ar apie klimato kaitą, rytojus prasideda šiandien.
Ši mintis nuspalvino visą diskusiją, puikiai sumoderuotą Giedre Kaminskaite-Salters ir praturtintą pranešėjų įžvalgomis iš skirtingų perspektyvų, nulemtų asmeninės patirties bei įsitikinimų.
Nepaleidžia mintis, kad pandeminė situacija patikrins ne tik mūsų organizacijų gebėjimą persiorientuoti į nuotolinį darbą, peržiūrėti procesų efektyvumą ar sveikatos ir švietimo sistemas, bet ir lyderystės sampratą.


#SimpleSearch #leadership #AmChamLT

Supreme%2BCourt%2BJustice%2BRuth%2BBader%2BGinsburg%2BGETTY%2BIMAGES%2BFOR%2BBERGGRUEN%2BINSTITUTE.jpg

Prieš ketverius metus New York Times išspausdino Ruth Bader Ginsburg straipsnį, kuriame ši kovinga moteris pasidalino patarimu, kurį gavo iš savo anytos ir kurį pati taikė ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir siekdama karjeros aukštumų Jungtinių Valstijų Aukščiausiame teisme: „Kiekvienoje geroje santuokoje verta kartais būti šiek tiek kurčiu.“
Kaip šio patarimo laikymasis gali padėti siekiant profesinės karjeros, savo straipsnyje puikiai atskleidė Mark Murphy: tyrimai rodo, kad tik mažiau nei ketvirtadalis darbuotojų geba atsiriboti nuo emocinės kritikos ir susitelkti į faktus. Ką tai reiškia mums, kaip darbuotojams, ir organizacijai?
Nuo savęs telieka pridurti – tikrai ne visi komentarai yra racionalūs patarimai, skatinantys judėti į priekį.


#simplesearch #leadership #careers

Originalus straipsnis ir Nuotrauka: Supreme Court Justice Ruth Bader Ginsburg, GETTY IMAGES FOR BERGGRUEN INSTITUTE

Simple+Search+geltonas+pyragelis.jpg

Daugiau kaip 15 metų dirbant kartu pasitikrini visais aspektais: Ar mus įkvepia panašūs tikslai? Ar mus sieja tos pačios vertybės? Ar skatiname viena kitą augti? Pagaliau - ar mes galime būti komanda, kurianti vertę Jūsų verslui?
Jau įsitikinome, kiek daug galime kartu! Rytoj bus tik mėnuo, kai ėmėmės įgyvendinti savo sumanymą, o jau galime džiaugtis rezultatais.
Pirmieji klientai pasitiki mumis ir vertina mūsų profesionalumą ir gebėjimą jų sudėtingus klausimus spręsti paprastai. Tikimės, kad tai išaugs į ilgalaikę partnerystę.
Švenčiam!


#simplesearch #sudetingidalykaipaprastai

#vadovupaieska #executivesearch #svenciam